مجله اینترنتی ارورآنلاین

بازی Assassin’s Creed IV:Black Flag
Assassin’s Creed IV:Black Flag اول نوامبر به فروش می رسد Reviewed by Momizat on . امروز تریلر بازی Assassin’s Creed IV : Black Flag  به نمایش در آمد . در این نسخه ، داستان در مورد دزدان دریایی کارائیب در سال ۱۷۱۵ است . در میان این دزدان ، شما امروز تریلر بازی Assassin’s Creed IV : Black Flag  به نمایش در آمد . در این نسخه ، داستان در مورد دزدان دریایی کارائیب در سال ۱۷۱۵ است . در میان این دزدان ، شما Rating:
شما اینجا هستید: خانه » بازی » Assassin’s Creed IV:Black Flag اول نوامبر به فروش می رسد

Assassin’s Creed IV:Black Flag اول نوامبر به فروش می رسد

امروز تریلر بازی Assassin’s Creed IV : Black Flag  به نمایش در آمد . در این نسخه ، داستان در مورد دزدان دریایی کارائیب در سال ۱۷۱۵ است .

در میان این دزدان ، شما کنترل کاپیتان جوان و بی پروایی به نام Edward Kenway که یک Assassin  است را دست دارید . به احتمال زیاد Edward با Connor و پدرش، Haytham  رابطه ی خویشاوندی دارد . در این سری Edward  را با موهای روشن و مسلح می بینم ( شمشیر مخفی ، دو تا شمشیر ، چهار تا تپانچه و شاید بیشتر ! ) .

http://erroronline.ir/wp-content/uploads/2013/03/Assassins-Creed-IV-Black-Flag.jpg

به گزارش ارورآنلاین از گویا ای تی : شما همانند قسمت قبلی بازی قادر به هدایت کشتی هستید . ممکن است در قسمت ، شنا کردن در دریا کمی متفاوت تر باشد . در تریلر این بازی به جزئیات ( مثل حرکت چشم ها و موها ) نسبت به قسمت های قبلی توجه بیشتری شده بود و کیفیت کلی بهتر بود امیدوارم این قسمت از نظر داستانی قوی باشد و از نظر گرافیکی هم بازیکن را به بازی جذب کند .

این بازی در اول نوامبر در دنیا منتشر خواهد شد . شما هم اکنون می توانید این بازی را برای کامپیوتر با قیمت ۳۹٫۹۹ پوند و برای کنسول های PS3 ، Xbox و Wii U با قیمت ۵۴٫۹۹ پوند پیش خرید کنید .

دیدگاه (2)

ارسال یک دیدگاه